Як навчитися розуміти свого малюка?

У вашому житті трапилася радісна і довгоочікувана подія – на світ з’явилося ваше маля! Нарешті, через дев’ять місяців очікування ви можете подивитися, взяти на руки та поцілувати своє маленьке диво – дитину, якій подарували життя!

Проте разом із безмірною радістю та щастям у життя жінки неминуче вривається неспокій і навіть страх, що вона не зрозуміє своєї дитини. Молоді мами лякаються, що не зможуть зрозуміти чого хоче від неї немовля і як поводитися з ним у тій чи іншій ситуації, і від цього починають нервувати. Таке хвилювання властиве навіть тим мамам, хто вже мав досвід спілкування з малюками, допомагаючи з вихованням молодших братів та сестер чи племінників. Блог https://xtel.com.ua/ дає поради для молодих мам для правильного догляду за дитиною.

Як навчитися розуміти свого малюка?

Коли з’являється своя дитина, все стає складніше, адже ви вже не просто «нянька на годину», ви – мама, і несете повну відповідальність за життя малюка. Як же впоратися з хвилюванням, і налагодити контакт із новою людиною?

Насамперед потрібно заспокоїтися і не нервувати! Не забувайте, що в кожній жінці природою закладено материнський інстинкт, який прокинеться у процесі спілкування з малюком, багато речей вам стануть зрозумілими інтуїтивно. Плюс дитина обов’язково даватиме вам підказки, як поводитися з нею. Працювати над взаєморозумінням, організацією свого нового життя в новому статусі мами ви будете разом із малюком.

Звичайно, початок нового життя не буде легким. З самого початку новоспеченим мамам незрозуміло багато – від того, як нагодувати дитину, до того як поміняти їй підгузник або переповити. Однак поступово ви навчитеся всьому та організуєте свій день.

Важливо пам’ятати, що малі діти ніколи не плачуть без причини. Якщо малюк заплакав це не вияв капризів! Крик немовляти означає, що його щось турбує і йому щось потрібно від мами. Плач – його єдиний спосіб повідомити їй про це та привернути її увагу до себе. Поступово ви почнете розрізняти плач малюка, і зрозумієте, що він хоче від вас – голодний він, або його пелюшки намокли і перевдягатися.

Як навчитися розуміти свого малюка?

Для зміцнення взаєморозуміння між мамою та малюком, потрібно з перших днів починати з ним розмовляти. Існує помилкова думка, що немовлята нічого не розуміють. Немовлята всі розуміють і сприймають з перших хвилин появи на світ, тому коли мама звертається до свого малюка, він прислухається, а коли посміхається йому, він у відповідь обдаровує її своєю посмішкою. А у віці близько 3,5 місяців немовлята вже намагаються повторювати за мамою деякі звуки.

Підсумовуючи, головне не хвилюватися, прислухатися до свого малюка, більше з ним спілкуватися та дарувати своє кохання!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *