Чим небезпечний алкоголізм вихідного дня

Чим небезпечний алкоголізм вихідного дня

Традиція «прикладатися до чарки» у вихідні дні може перерости в алкогольну залежність. Звичку випивати після робочого тижня не вважають згубною. Тим часом, будь-яке системне вживання алкоголю повільно і планомірно набуває стійкого, незворотного характеру. Люди не розуміють небезпеки. Але психіатри та наркологи б’ють на сполох. Як швидко і ефективно протверезіти в домашніх умовах після вихідних розповідають за посиланням https://sunduk-pub.kiev.ua/?p=690.

Небезпечніше, ніж наркозалежність

Ризики для суспільства полягають у тому, що алкоголізація у вихідні набуває чинника масової культури. Вечірки, зустрічі з друзями, розваги у нічних клубах не обходяться без алкоголю. Відмовлятися від випивки не зручно та не прийнято. Зважаючи на толерантне ставлення суспільства, явище стає поширеним і повсюдним. Залучається молодь та підлітки.

Тим часом у стані сп’яніння зростає кількість злочинів. П’яне зачаття не сприяє виношування та народження здорових дітей. Організм адаптується до періодичного прийому алкоголю на регулярній основі і протягом тижня не встигає перебудуватися на тверезий лад. Процес очищення крові від продуктів розпаду етилового спирту, залежно від дози випитого, віку та статі, може становити до 14 днів.

Алкоголь, як і, як і наркотики, є психоактивним речовиною. Одноразовий прийом змінює настрій, сприйняття навколишнього світу, поведінкові чинники та фізичний стан. Системний прийом психоактивних речовин призводить до залежності, має соціальні, моральні та психологічні наслідки.

Алкоголь та наркотики діють однаково. Різниця полягає в тому, що небезпека наркотичних засобів ні в кого не викликає сумнівів, що є фактором, що стримує. У той час як прийом алкоголю у вихідні не вважається небезпечним, а тому становить ще більшу загрозу, ніж наркотики.

Чим небезпечний алкоголізм вихідного дня

Провісник великої біди

Без алкоголю багато хто вже не має відчуття повноцінного відпочинку. За відсутності випивки людина не знає, чим себе зайняти, відчуває дискомфорт та психологічну напругу. Це ще не залежність, але вже усталений спосіб життя та проведення часу.

Нерідко в результаті прийому спиртного у вихідний день люди страждають від фізичних недуг. Отруєння організму та алкогольна інтоксикація стають частим явищем. В результаті посталкогольного синдрому є нудота, блювання, підвищується тиск, посилюється серцебиття. Передозування алкоголем, як і, як і наркотиком, призводить до порушення роботи мозкових клітин, серця та інших життєво важливих органів. Нерідко алкогольні вечірки закінчуються летальним кінцем.

Наркологи впевнені, що безневинне розпивання спиртних напоїв у вихідні призводить до залежності. Підтвердженням цього є наркологічна практика, з якою лікарям доводиться стикатися щодня.

Які ознаки алкоголізму вихідного дня?

Якщо ви з нетерпінням чекаєте кінця робочого тижня, щоб провести вихідні в барі, не мрієте піти з сім’єю в парк, провести час з друзями без випивки, постійно повертаєтеся думками до розважальних застілля з великою кількістю спиртного — вам є про що задуматися.

Для алкогольної залежності вихідного дня характерні яскраві симптоми:

  • Відпочинок завжди супроводжується випивкою.
  • Людина не уявляє собі вихідного дня без спиртного.
  • З нетерпінням чекає кінця тижня з однією метою — повеселитися і розслабитися під дією алкоголю.
  • Випробовує задоволення та ейфорію після прийому алкогольних напоїв.
  • Без спиртного відчуває депресію, спустошення, смуток, роздратування, агресію.
  • Знаходить тисячі причин випити. Тішиться кожному приводу.
  • Вважає, що алкоголь знімає стрес і постійно користується цим, щоб зняти втому і психологічну напругу.
  • Відчуває полегшення після прийому спиртовмісних напоїв.

Будь-який із перерахованих симптомів свідчить про стійку психологічну залежність від алкоголю. При цьому не важливо, які люди віддають перевагу алкогольним напоям. Залежність однаковою мірою формується від пива, вина, слабкого та міцного алкоголю. Не виключено, що алкоголізм вихідного дня вимагатиме серйозного медичного втручання та допомоги психологів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *