Як собака розуміє, що господар її любить?

Як собака розуміє, що господар її любить?

Іноді ми запитуємо це питання — а як собака дізнається, що ми її любимо? Як висловити їй своє кохання, показати, наскільки воно нам цінне? Адже сенс слова “люблю” вихованець не розуміє. Але хоча нашу мову собаці вивчити не вдасться, собака на повну використовує всі інші види спілкування.

Щоб висловити собаці своє кохання, ми можемо використовувати такі способи.

Увага

Найголовніша ознака нашого кохання. Приділяйте вихованцю час, досить гуляйте, дивіться на нього, дайте йому гарне ім’я, список красивих імен можна побачити тут https://intermobi.com.ua/yak-nazvati-sobaku-xlopchika-malenkoї-porodi/. Собака повинен відчувати себе особливим і улюбленим, і чим більше на нього спрямовано уваги, тим щасливішим є наш пес. Від його нестачі наші улюбленці страждають і можуть захворіти, собаці дуже важко знати, що господареві не цікаво з нею і не вистачає на неї сил.

Ігри

Відмінний спосіб показати свою прихильність. Собаки здебільшого люблять грати, готові ганятися за м’ячем іноді зовсім невтомно. І звичайно, найцікавіше грати з господарем, вигадувати з ним нові цікаві штуки, бігати та веселитися. Під час гри собака скидає напругу, розвантажується і потім абсолютно задоволена спить на своїй лежанці. Ігри важливі і для встановлення контакту між людиною та цуценям, у грі ви вчитеся спілкуватися зі своїм вихованцем, а задоволення отримуєте не менше, ніж собака.

Як собака розуміє, що господар її любить?

Інтонація

Мова наш собака не розуміє, але інтонація для неї абсолютно ясна. Недарма кінологи під час навчання своїх собак використовують задля досягнення мети різні чітко розмежовані інтонації. Не соромтеся хвалити собаку, ласкаво з нею розмовляти, говорити, яка вона розумниця і красуня, одразу побачите, як пожвавиться вихованець, очі заблищать, вуха уважно встануть сторчма і завиляє хвіст!

Спільний сон

Собаки – зграйні тварини, для них дуже важливо спати разом зі своєю родиною. Якщо тварин кілька, і вони добре ладнають між собою, будьте впевнені, що спати вони теж будуть разом, уклавши один на одного голови або згорнувшись у клубок. Собаці спокійніше і комфортніше, коли на ніч вона влаштовується у ногах у коханого господаря. Але в цього прояву кохання є й мінуси.

Дотик

Це один із найкращих способів показати собаці своє кохання. Собаки люблять, коли їх гладять, обіймають і цілують. Виявляють у відповідь величезний ентузіазм і завалюють господаря виразами собачої прихильності. Обов’язково прасуйте свого вихованця, чухайте за вушками, поплескуйте з боків. Дотики – найважливіша складова щастя у наших улюбленців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *