Топ-5 мультфільмів, які не варто показувати своїм дітям

У передостанній статті ми поговорили про те, які мультфільми варто дозволити до перегляду своїх дітей, і навели деякі приклади. У цій статті йтиметься про мультики, які їм дивитися точно не потрібно.

Мультфільми впливають на дітей, тому потрібно ретельно стежити, щоб мультик відповідав психоемоційному розвитку дитини, з урахуванням зони найближчого розвитку. Під цією зоною маються на увазі ті функції та навички, яких дитина ще не знайшла, але незабаром це має статися. Тому мультфільми, в яких не закладено ідеї, що містять відповідний зміст, можуть бути не тільки марними, але й шкідливими. Отже, Топ-5 мультфільмів є шкідливими для дітей, не лише на нашу думку, а й на думку жіночого порталу https://karapuzya.com.ua/.

Топ-5 мультфільмів, які не варто показувати своїм дітям

“Губка Боб Квадратні Штани”

Треба сказати, що Губку Боба дивляться і дорослі, і малеча. І якщо для перших невигадливі сюжети це просто спосіб розслабити мізки, то для дітей ніякої користі не представляє. Чому може навчити дитину Губка Боб, якій за сюжетом 35 років, і вона поводиться, як дитина? Хіба що інфантильності. У мультфільмі немає жодного персонажа, з якого варто було б брати приклад: Містер Крабс – жадібний, Планктон – заздрісний, Патрік – дурний і лінивий, Сквідвард – ненавидить всіх навколо, Сенді – явно страждає нарцисизмом. Сам же Губка емоційний наркоман, він постійно шукає розваг і надто намагається сподобатися оточуючим.

Топ-5 мультфільмів, які не варто показувати своїм дітям

«Котопес»

Ну, тут навіть зайві пояснення. Усі персонажі цього мультфільму намальовані так криво, що не тягнуть на карикатуру. При цьому забарвлення деяких і приблизно не відповідає реальним прототипам (синя миша, зелений кролик та інше). Що стосується самого «малюка Котопса», то тут взагалі одні питання – починаючи від того, як він такий народився, закінчуючи тим, як він справляє природні потреби. А діти після перегляду запитають вас про це, і багато чого іншого теж, запевняю! До того ж котяча половина Котопса ненавидить собачу, і та відповідає їй взаємністю. У результаті ця істота живе у постійному когнітивному дисонансі та мріє розділитись. Жоден нормальний батько не дозволить своїй дитині дивитися цей мультфільм.

Топ-5 мультфільмів, які не варто показувати своїм дітям

«Барбоскіни»

У мультфільмі розповідається про сучасну багатодітну сім’ю. Ось тільки справжніх близьких стосунків між її членами немає. Діти навіть зовні не схожі одна на одну. Тато весь час зайнятий роботою, а мама незадоволена життям домогосподарка, яка не реалізувалась на акторській ниві. Участь батьків у житті дітей зводиться до покарання та заохочення грошима.

Топ-5 мультфільмів, які не варто показувати своїм дітям

“Школа монстрів”

Цей мультфільм категорично не підходить для перегляду дітей молодшого шкільного віку. Фактично він оспівує гламурне потойбічне життя, роблять смерть і монстрів привабливими.

І точно не варто купувати дитині ляльок-монстрів. Ну, самі подумайте, як це виглядає, коли 6-річна дівчинка, вкладає свою лялечку не в ліжечко, а в «чарівну» труну?

Топ-5 мультфільмів, які не варто показувати своїм дітям

«ХлібоКачки»

Качки тут не те, що на качок не схожі, вони й птахів не нагадують – дивні кругоголові істоти із зубами, які весь час ригають, пускають гази та лаються. Мультфільм пропагує насильство та агресію. Його точно не потрібно дивитися вашій дитині!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *